PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: register
vi: đăng ký

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Successful payment URL
vi: URL thanh toán thành công

en: Price
vi: Giá

en: Customer
vi: Khách hàng

en: here
vi: ở đây

en: months
vi: tháng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Cancel payment URL
vi: URL thôi thanh toán

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: years
vi: năm

en: weeks
vi: tuần

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: A payment has been accepted.
vi: Thanh toán đã được chấp nhận

en: Tax
vi: Thuế

en: PayPal transaction ID: @txn_id
vi: ID giao dịch PayPal: @txn_id
