PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: register
ar: سجل

en: Options
ar: الخيارات

en: Price
ar: السعر

en: here
ar: هنا

en: Product
ar: المنتج

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Custom text
ar: نص مخصص
