PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: register
id: registrasi

en: Options
id: Opsi

en: days
id: hari

en: Price
id: Harga

en: Customer
id: Pelanggan

en: here
id: di sini

en: Product
id: Produk

en: Tax
id: Pajak

en: Custom text
id: Teks gubahan
