PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: register
sv: registrera

en: Options
sv: Alternativ

en: days
sv: dagar

en: Price
sv: Pris

en: Customer
sv: Kund

en: here
sv: här

en: months
sv: månader

en: Product
sv: Vara

en: years
sv: år

en: weeks
sv: veckor

en: Order ID
sv: ID för beställning

en: A payment has been accepted.
sv: En betalning har godkänts.

en: Tax
sv: Skatt

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
sv: Tar emot IPN hos URL för beställning @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
sv: Försök med IPN med ogiltigt beställnings-ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
sv: Försökt med IPN för icke existerande beställning.

en: IPN transaction verified.
sv: IPN-transaktion bekräftades.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
sv: PayPal har avbrutit vändningen och skickat tillbaka !amount !currency till ditt konto.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
sv: Transaktions-ID från PayPal: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
sv: Du har nekat kundens betalning.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sv: Tillståndet har misslyckats och kan inte sparas.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sv: Kundens försök att betala från ett bankkonto misslyckades.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
sv: Betalningen avvaktar hos PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
sv: PayPal har vänt en betalning!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
sv: PayPal har vänt en betalning: @reason

en: The authorization has been voided.
sv: Behörigheten har nollställts.

en: IPN transaction failed verification.
sv: IPN transaktion gick inte igenom verifikation.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
sv: En IPN transaktion verifierades inte för denna beställning.

en: Image preview
sv: Förhandsgranska bild

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: payment settings
sv: betalningsinställningar

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
sv: Betalningen på @amount @currency skickades genom PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
sv: PayPal IPN rapporterade en betalning på @amount @currency.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
sv: IPN misslyckades med HTTP-fel @error, kod @code.
