PayPal Buttons for Ubercart (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: register
uk: зареєструватися

en: Default:
uk: Типово:

en: Options
uk: Опції

en: days
uk: дні(в)

en: Successful payment URL
uk: URL успішного платежу

en: Price
uk: Ціна

en: Customer
uk: Покупець

en: here
uk: тут

en: months
uk: місяців

en: Product
uk: Товар

en: Cancel payment URL
uk: URL скасування платежу

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: years
uk: років

en: weeks
uk: тижні

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: A payment has been accepted.
uk: Платіж прийнятий.

en: Custom image
uk: Персоналізоване зображення

en: Tax
uk: Податки

en: The authorization has failed and cannot be captured.
uk: Не вдалося виконати уповноваження і неможливо провести списання

en: PayPal has reversed a payment!
uk: PayPal скасував платіж!

en: The authorization has been voided.
uk: Уповноваження було порожнім.

en: IPN transaction failed verification.
uk: IPN-транзакція не пройшла перевірки.

en: Image preview
uk: Попередній перегляд зображення

en: Buy Now
uk: Придбати зараз

en: Custom text
uk: Власний текст

en: payment settings
uk: настройки оплати
