Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
cs: Založte si účet Sandbox a použijte ho pro testování

en: Cancel return URL
cs: Zrušit návratovou URL
