Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
da: Ukendt

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Currency code
da: Valutakode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
da: Transactioner kan kun behandles i en valuta, der fremgår af listen.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
da: Tilmeld dig og benyt en Sandbox konto til testbrug.

en: Cancel return URL
da: Annuller tilbagevenden URL
