Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Order review submit button text
de: Text für Bestellungs-Vorschau-Button

en: Submit Order
de: Bestellung abschicken

en: Currency code
de: Währungscode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
de: Transaktionen können nur in einer der folgenden Währungen durchgeführt werden.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
de: Melden Sie sich an und benutzen Sie eine Sandbox zu Testzwecken.

en: Cancel return URL
de: Rückkehradresse (URL) bei Abbruch
