Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi
