Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
hu: Jelentkezzen be és használjon egy Sandbox számlát a teszteléshez.

en: Cancel return URL
hu: Visszatérési URL elvetése
