Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: Cancel return URL
pt: Cancelar URL de retorno
