Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ru: Зарегистрируйтесь и используйте учётную запись Sandbox для тестирования.
