Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.
