Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.
