Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ca: Les transaccions només es poden processar en una de les monedes llistades.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ca: Inicieu sessió i useu un compte Sandbox per a proves.
