Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Order review submit button text
fr: Texte du bouton de vérification de commande

en: Submit Order
fr: Valider la commande

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
fr: Les transactions ne peuvent être réalisées qu'avec l'une des devises listées.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
fr: Inscrivez-vous pour utiliser un compte bac-à-sable pour tester.

en: Cancel return URL
fr: URL de retour en cas d'annulation
