Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
ja: 不明

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ja: トランザクションはリストされた通貨のうち1つだけで処理できます。

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ja: テストのためのSandboxのアカウントを登録し、使用します。

en: Cancel return URL
ja: キャンセルの戻り先URL
