Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta
