Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Currency code
lv: Valūtas kods
