Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Return URL
nl: Terugkeer-URL

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
nl: Schrijf in voor de testomgeving en gebruik deze om te testen.

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL
