Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Return URL
sk: Návratová URL adresa

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.
