Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
sv: Okänd

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sv: Transaktionen kan endast behandlas i en av de listade valutorna.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
sv: Registrera dig för ett sandlådekonto gjort för testning.

en: Cancel return URL
sv: URL för att återgå vid avbrytande
