Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Currency code
tr: Döviz kodu
