Ubercart PaySec Gateway (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Currency code
pl: Kod waluty
