Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Never
da: Aldrig

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: cURL error: @error
da: cURL fejl: @error
