Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Never
es: Nunca

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: cURL error: @error
es: Error cURL: @error
