Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Never
gl: Nunca

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: cURL error: @error
gl: Erro cURL: @error
