Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Never
hu: Soha

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: cURL error: @error
hu: cURL hiba: @error
