Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Never
lt: Niekada

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error
