Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Never
nl: Nooit

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Enable test mode.
nl: Testmodus inschakelen
