Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Never
pl: Nigdy

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: cURL error: @error
pl: Błąd cURL: @error
