Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Never
ru: Никогда

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: cURL error: @error
ru: Ошибка cURL: @error
