Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Never
sk: Nikdy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: cURL error: @error
sk: Chyba cURL: @error
