Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Never
sv: Aldrig

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: cURL error: @error
sv: cURL fel: @error
