Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Never
tr: Asla

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: cURL error: @error
tr: cURL hatası: @error
