Ubercart PayTrace Payment Gateway (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Never
de: Nie

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: cURL error: @error
de: cURL-Fehler: @error

en: AVS response: @avs
de: AVS Antwort: @avs

en: Password successfully changed.
de: Passwort erfolgreich geändert.
