Ubercart pictured cart block (6.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: register
de: registrieren

en: name
de: Name

en: login
de: anmelden

en: Checkout
de: Kasse

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: or
de: oder

en: Orientation
de: Orientierung

en: Shopping cart
de: Warenkorb

en: View cart
de: Warenkorb zeigen

en: a
de: ein

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
de[0]: <span class="num-items">@count</span> Artikel
de[1]: <span class="num-items">@count</span> Artikel
