Ubercart pictured cart block (6.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: register
ja: 登録

en: login
ja: ログイン

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: or
ja: または

en: Shopping cart
ja: ショッピングカート

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: View cart
ja: カートを表示

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
ja[0]: <span class="num-items">@count</span> 点
ja[1]: <span class="num-items">@count</span> 点
