Ubercart pictured cart block (6.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Porządkuj wg

en: or
pl: lub

en: Shopping cart
pl: Koszyk

en: qty
pl: ilość

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk
