Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Default gateway
ca: Passarel·la predeterminada

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
