Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Adjustment
cs: Přizpůsobení

en: Default gateway
cs: Výchozí brána

en: There is a !adjustment fee when paying by !method.
cs: Poplatek !adjustment při platbě !method.

en: @name fee
cs: @name - poplatek

en: @name discount
cs: @name - sleva

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba
