Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Adjustment
da: Justering

en: Default gateway
da: Standardgateway

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling
