Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Default gateway
el: Προεπιλεγμένη πύλη

en: There is a !adjustment fee when paying by !method.
el: Υπάρχει επιβάρυνση !adjustment για πληρωμή με !method.
