Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Payment method
et: Makseviis

en: Default gateway
et: Vaikimisi maksevärav

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed
