Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: There is a !adjustment fee when paying by !method.
fi: Maksutavalla !method summaan lisätään !adjustment maksutapakulu.

en: @name fee
fi: @name maksutapakulu

en: @name discount
fi: @name alennus

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu
