Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Adjustment
fr: Ajustement

en: Default gateway
fr: Passerelle par défaut

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement
