Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Default gateway
it: Gateway predefinito

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento
