Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Default gateway
ja: デフォルトのゲートウェイ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い
