Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Default gateway
lv: Noklusējuma vārteja

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums
