Ubercart Payment Method Adjustments (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Adjustment
pl: Dostosowanie

en: Default gateway
pl: Domyślna bramka

en: No payment methods found.
pl: Nie znaleziono żadnych metod płatności.

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność
